O nás

Společnost ECLIPSERA s.r.o. provozuje síť internetových obchodů zaměřených na zboží s laserovou, světelnou a zábavní techniku. V neposlední řadě nabízíme nejširší komplexní sortiment grafických laserových projektorů. Řídíme se heslem nekupujte laser v pytli a nechte si jej certifikovat na faktický laserový výkon. Zajistíme certifikát výkonu laserů a umožňujeme modifikaci námi nabízených laserů, včetně jejich upgrade. Pokud máte zájem o dodání grafického laser projektoru s jiným scan systémem, stačí nás kontaktovat a my Vám naceníme a případně objednáme laser přímo na zakázku dle Vašeho přání a požadavků.

Laserové projektory dnes můžeme spatřit na skoro každé kulturní akci, kde pořadatelé chtějí zaujmout své návštěvníky a probudit u nich trochu emocí. Grafické laserové projektory se vyrábějí ve více variantách a používají se také jako dekorační lasery. Kromě standardního využití pro diskotéky, taneční párty, atd., je můžeme spatřit i v barech, hudebních klubech, na fasádách budov a dokonce i na nejvyšších budovách, kde lasery tvoří dominantu měst. Využití pro soukromé prezentační a zábavní akce díky příznivé ceně dnes také není výjimkou. Také divadla, muzikály a umělecká scéna se nyní neobejde bez využití laserů a světelné techniky pro vytvoření důležitých efektů pro podtržení atmosféry a kulis produkce.

Námi nabízená laserová zařízení můžete používat v automatických režimech, kde laserový přístroj bude vykreslovat grafiku jako například roviny, tunely, atd. Další možností je řízení za pomocí ILDA USB převodníku, kde díky speciálnímu softwaru můžete laseru poručit, co má kreslit, případně psát. Laserové show se pak stávají dynamické a atraktivní pro zúčastněné. Převodník nám umožní vykreslovat nápisy i s grafikou, a to například aktuální čas, název kulturní akce, případně slevy na alkohol, nebo upozornění na nadcházející akce pořadatele (kreslíme a píšeme laserem). Díky ILDA SD přehrávačům, které se dnes do projektorů hojně používají, jsou tyto lasery vhodné pro vytváření reklamy na fasádách objektů, kde není potřeba mít neustále spuštěný řídící počítač (laserová reklama, neboli reklama laserem). Na SD kartu se nahraje Vaše laserová show s logem společnosti a upozornění na probíhající akci (laser show může začít). Laser pak kontinuálně přehrává tento program s velikou úsporou energie – absence řídícího počítače (pro spuštění laser show nepotřebujete počítač).

Laserové projektory se vyrábějí v mnoha variantách výkonů, vychylovacích systémů a barev. Největší pokroky zaznamenáváme v poslední době v barevných variantách projektorů a to radikálně. Dřívější barevné projektory uměli pouze míchat barvy stavem zapnuto/vypnuto. RGB barevný projektor tedy dokázal vytvořit pouze 7 barev. Dnešní profesionální grafické plnobarevné laserové projektory již obsahují laserové moduly s takzvanou analogovou modulací, kde elektronika laseru může uzpůsobit výkon laserového modulu. Díky této vlastnosti jsme schopni míchat barvy podobně, jako to dělají například klasické LCD monitory. Výsledný počet barev pak není 7, ale jsou to tisíce nejrůznějších odstínů. V naší nabídce tak naleznete – červené, zelené, fialové, růžové a modré laserové projektory. Dekorační, paprskové a multi laserové projektory. Náš internetový obchod www.laserove-projektory.cz nabízí zákazníkům potřebný laserový software pro ovládání laserových zařízení a samozřejmostí je pro nás kvalitní poradenský, záruční a pozáruční servis námi nabízených laserů.

Pro orientaci uvádíme vysvětlivky pro některá označení námi nabízených laserových zařízení:

RGBW lasery – sedmibarevné, nebo plnobarevné projektory

RGY lasery – červená + zelená + žlutá

RGV lasery – červená + zelená + fialová

RVR lasery – červená + fialová + růžová

RBR lasery – modrá + červená + světle růžová

BGQ lasery – modrá + zelená + azurová

Pokud hledáte poutavou reklamu, chcete nabídnout lidem nevšední zážitek a sami se pobavit s cenově dostupnými laser zařízeními, pak doporučuji koupi laserového grafického projektoru. Investice se Vám určitě několikanásobně vrátí.

Váš tým společnosti ECLIPSERA s.r.o.

Copyright © ECLIPSERA s.r.o. - lasery a zařízení pro světelné dekorace a lasershow.

ECLIPSERA s.r.o. Touch Bar s.r.o. Laser Shop CzechProject spol. s r.o.